שירה ארמון מטפלת בכירה רב תחומית
          שיטת בואן  

"בואן" היא טכניקת מגע הוליסטית, עדינה ורבת עוצמה, המעוררת בגוף את מנגנון הריפוי הטיבעי שלו ממחלות, פציעות ובעיות שונות- אקוטיות וכרוניות כאחת. היא מכוונת לכל האיברים והמערכות בגוף ומשפיעה עליהם ברמה התאית, המבנית, העצבית והאנרגטית.  כיוון שמדובר בטיפול עדין, לא פולשני ונטול כאב , הוא מומלץ ובטוח גם לתינוקות בני יומם (פשוטו כמשמעו!) וכן לנשים בהריון, ספורטאים,  נכים וקשישים (וגם לבעלי חיים...)

הטיפול – תנועות "פריטה" מדויקות ומינימליסטיות, לרוחב שרירים וגידים, יוצרות הרגעה עמוקה של מערכת העצבים, המאפשרת הפעלה מחודשת של תהליך הריפוי. ההפוגות בין התנועות מאפשרות לגוף להתחיל כבר בעת הטיפול בתהליך שחרור עמוק של חסימות.

ההשפעות – איזון זרימת האנרגיה בגוף: גירוי מערכת הניקוז הלימפטי ושיפור מחזור הדם, ויסות המערכת העיצבית ושכלול התנועתיות במפרקים, שינוי הדרגתי בדפוסי התגובה למתח.

התוצאות – לרוב מיידיות, מפתיעות, עמוקות וארוכות טווח,  לרוב תהיה הקלה  גדולה בתלונות במספר טיפולים קצר ואף ריפוי מלא של סימפטומים מטרידים ובעיות בריאותיות שלא זכו למענה בשיטות אחרות, ובכל המישורים(הפיזי, הרגשי, המנטלי, הרוחני).

משך הטיפול - 0-12: טיפול קצר ללא הפסקות. 12-16 45 דקות. מבוגרים: 60-90 דקות. הטיפול מבוצע גם בלבוש מלא ובישיבה בעת הצורך.

לתיאום טיפול, התקשרו עכשיו: 052-2243604


מקרים ובעיות שנעזרו בשיטת בואן:

  • כאבי גב,צוואר, פרקים ואישיאס, ברכיים, קרסוליים, ירך, בוהן בולטת, דורבן, כתף קפואה, פריצת דיסק, בלט דיסק, עקמת, בעיות יציבה, מפרקים נוקשים.  
  • תאונות ופציעות (נהיגה, עבודה, ספורט, רכיבה, גיל) - עזרה ראשונה בשטח והאצה בהחלמה, הקלה ושיפור במחלות מערכתיות כגון פיברומיאלגיה, ניוון שרירים, דלקת פרקים ואחרות.
  • ציססטות, פרוסטטה, תסמונת קדם ויסתית ובעיות הורמונליות (כולל העדר וסת  וכניסה להריון), הקלה בלידה (לפני,תוך כדי ואחרי...). תופעות גיל המעבר, איזון לחץ דם.
  • שיתוק חצי פנים(פציאליס) בעיות בלסת, כאבים פציעות ובעיות בעצם הזנב, אירוע מוחי, מיגרנות, מנייר, ויסות המערכת העצבית.
  • בעיות עיכול ונשימה(אסטמה), אלרגיות, שליטה ביציאות והרטבה (ילדים ומבוגרים), דלקות בדרכי השתן, בקע סרעפתי, הרניה, קרון.
  • דלקות גידים כולל "כאבי מחשב", החלמה מניתוח או מניעתו( ברך ירך גב ועוד), שיפור הניקוז הלימפטי וזרימת הדם, איזון לחץ דם.
  • מתח, חרדה, דכאון,בעיות שינה, ADHD. היפראקטיביות אצל ילדים, שחרור מטראומות עתיקות, ערנות, ריכוז, איזון אנרגטי, הרגעה כללית ומניעה בכל המערכות ותמיכה בתהליך רוחני. הקלה בתופעות לוואי של תרופות כרוניות.

מטופלים מספרים:

"זה טיפול מוזר- אבל הוא עבד כמו קסם: הוא הצליח להרגיע אותי , לגרום לי להבין מה אני צריכה לעשות ואיך להתמודד עם הקשיים ששברו אותי. אין לי הסבר איך בדיוק :זה כאילו הטיפול עודד אותי לעבור תהליך מסויים שהביא אותי לכדי הבנה עמוקה כזו" שרית ב.

"תוך 6 טיפולים אצל שירה ארמון התחולל בחיי שיפור שלא חלמתי שיכול להתחולל. גופני, ריגשי, תקשורת,יחסים, פתיחות,אסרטיביות... מה לא?? נכון נשמע הוקוס פוקוס? גם לי. אבל עם עובדות לא מתווכחים. תודה גדולה לשירה המופלאה ולשיטת בואן המדהימה. אני ממשיכה , שירה, כי השמיים הם לא הגבול." ניצה ג.

"הרגשתי איך כל הגוף שלי פועם ותחושה של זרמים בכל הגוף,כאילו משהו עובד בפנים כבר מהרגע הראשון ששירה נגעה בי, שעה אחרי הטיפול שכחתי שהגב התחתון כאב לי"  דניאל ג.

"שירתנו המקסימה ! הפכת להיות המטפלת המשפחתית שלנו, שיפרת לנו את איכות החיים. לבתי עזרת בהפגת הלחצים והורדת לחץ הדם ולי עזרת בהתמודדות עם הפיברומיאלגיה. שלחתי לשירה מספר מטופלות וכולן הפכו לממליצות. תודה מכולנו! " נילי ב.ד.

"מאז שנחשפתי לטיפול בואן של שירה, אני לא מבקרת אצל רופאי ילדים...אני כבר יודעת הילד חולה שירה היא הכתובת! אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור האיכפתי והאוהב שאת מעניקה לילדי  מתי שאני רק צריכה. איך אני שמחה שהכרתי אותך!! קרן לי ד.

לתיאום טיפול, התקשרו עכשיו: 052-2243604
   תפריט קטגוריות
   עדכונים חדשים
  שמור על קשר

שירה ארמון - טיפול בשיטת בואן


160,064 - ביקוריםPowered by Shopsystem 2020