שירה ארמון מטפלת בכירה רב תחומית
          המלצות  
 

 

 

 


smile emoticon

בוקר טוב לכולם,
אני שמחה שיש לי את המקום לשתף ולספר לכולם על שירה ושיטת הטיפול המדהימה שלה! הגעתי לשירה עם הבן שלי אלון, בן שבע, בגלל שהופיעו אצלו כל מיני טיקים.. שירה טיפלה בו בשיטת בואן ובהדרגה הטיקים חלפו. אלון חיכה לפגישות עם שירה והיה יוצא מהן מאושר ורגוע... היום אנחנו שנה אחרי, הטיקים חלפו כעבור חודש וחצי מתחילת הטיפול ואני מודה יום יום לשירה המדהימה. מלאת 
הרגישות והסבלנות.... וכמובן - לשיטת בואן...

טלי פוליצר תלמי.

 

 

שירה,
אני רוצה להודות לך על כך שהוצאת את בני ממעגל החולי! כמה בכי וסבל של הקטנצ'יק וכמה ייאוש חסכת לנו! תודה על כך שהצלחת לעזור לנו במקום שאף אחד אחר לא הצליח.
התחלת לטפל בבני כשהיה בן שנה ושבעה חודשים. עד אז הוא חלה ממש כל שבועיים במשך שנה שלמה מאז שהתחיל ללכת לגן. הרפואה הקונבנציונלית רק הקלה על הסימפטומים, ניסינו לחזק את המערכת החיסונית גם בתרופות סיניות, הומאופטיה, דיקור, ושום דבר לא ממש עזר.
אז המליצו לי עליך, וזו הייתה הפעם הראשונה ששמעתי על שיטת בואן. טיפלת בבני בעדינות, באהבה וביצירתיות כשהוא לא מקל עליך עם התזזיתיות שלו. הגנבת לו לחיצות תוך כדי המשחק על השטיח, בין קולות החיות וקישקושי הטושים.
התחלנו בטיפולים תדירים, הרווחים בין הטיפולים התארכו כשהמחלות התמעטו, ותוך חודש וחצי בערך ראינו שהמחלות לא חוזרות! ראינו גם שטיפול בזמן המחלה עוזר להבריא מהר מאוד! המשכנו לבוא אליך עוד תקופה מסויימת לחיזוק ולמניעה. ועכשיו, אחרי חצי שנה רואים עדיין את התוצאות: הילד לא חלה אפילו כשהמבוגרים סביבו נפלו! הוא לא חלה אפילו בשינויי מזג אוויר קיצוניים. וגם כשהתחיל ללכת לגן חדש עם הרבה ילדים הוא מחזיק מעמד. שימשיך כך!
אז מגיעה לך, שירה, תודה ענקית מכל הלב! 
אנסטסיה

 

הי שירה,

הגעתי אליך עם ע' המתבגר הצעיר שלי בן ה 13. הסיבה בשלה הגענו היתה בחילות חזקות מאד של ע' בנסיעות. לעיתים הוא גם הקיא אך את מרבית הסבל גרמו הבחילות העזות. המצב הדרדר עד שע' סירב לנסוע איתנו או לצאת לטיולים ואם נסע, סבל מאד.

כיום, אחרי מספר חודשי טיפול, המצב השתנה ללא הכר. לע' אין בכלל בחילות בנסיעה, הוא נוסע לכל מקום בשמחה ולא מתלונן כללץ רק בימים אלו שב מטיול בחו"ל והכל עבר חלק ביותר. עבורו ועבורנו מדובר במהפך גדול!!!
חשוב לציין שע' אוהב מאד להגיע אלייך לטיפול. ברוב המקרים הוא נרדם במהלכו ומתאכזב להתעורר וללכת   מבחינתו היה נשאר אצלך עוד ועוד  
תודה רבה על כל מה שעשית עבורו ועבורנו!!!
     


שירל'ה
אין מילים לתאר כמה עזרת לי !
באתי אלייך במצוקה של נשימה ושל כאב, מבוהלת ומפוחדת
הרופאים לא ידעו לתת לי תשובות למה אני לא מתאוששת מדלקת הריאות והקושי והמגבלה הקשו עלי לתפקד ביום יום ומצב הרוח שלי היה בשפל
בנוסף היו לי כאבים בכתף שמאל וכאב מפלח בירך ימין, הרגשתי שהגיל שלי (65) הדביק אותי ושאני מתחילה להרגיש זקנה והחשש שמעכשיו הכל יהיה לכיוון ירידה כרסם בי.
את בכשרון יוצא הדופן שלך לקחת את כל המצוקה הכאב והקושי ופשוט העלמת אותם!!
הנשימה השתפרה מטיפול לטיפול ותוך כמה שבועות כל הקושי והמועקה בבית החזה והשיעול התפוגגו כלא היו
מצב הרוח שלי היה מעולה וכל שאר הכאבים שהיו נעלמו!!
אני בן אדם חדש!!
אני מאחלת לך להמשיך ולחולל כאלה קסמים באנשים שזקוקים לך
תמשיכי בדרכך ויהי ברוכה
חיבוק גדול
מ. צ.

 

 

 

 

אני חייבת לספר לכם על המקרה שלי עם הלל בני בן ה-5 עד כמה שיטת בואן אשר שירה ארמון מטפלת איתה ודרכה קורים ניסים ונפלאות מול העיניים  ! 
הלל התעורר בבוקר כרגיל ולא היה נראה סימן שמשהו עומד להשתנות.. יום חדש הגיע וכל אחד הלך למסגרת שלו... הלל הלך כבכל יום לגן
אחרי כשעתיים התקשרו אלי מגן שהוא עם חום גבוה מאוד ומקיא כל 5 דקות, רצתי לקחת אותו ואכן הוא היה כמו סמרטוט על המיטה של פינת הבובות בגן, מכוסה בשמיכה מכוון שהיה לו קר... הקיא פעמיים מול עיניי ועוד ברכב ואמר לי "אני לא מרגיש טוב כואבת לי הבטן  " 
נסעתי לשירה ישר מהגן , היא עשתה לו טיפול שלם שבמהלכו הלל התמסר לגמריי ונהיה נינוח ורגוע, אחרי הטיפול אמר "אני רוצה לישון" , הוא היה כל כך רגוע ושליו שאת בני אני מכירה כל כך טוב שבזמן מחלה הוא אף פעם לא הולך לישון במהלך היום  ... 
שהגענו הביתה הוא נכנס למיטה ונרדם שעה, הוא קם ואמר לי "אמא אני מרגיש טוב עכשיו" ולא הקיא יותר בכלל!! החום ירד לחלוטין!! וגם בצהריים נרדם לשעתיים והתעורר כאילו לא היה כלום!! וזה מדהים איך הגוף התגבר על המחלה בעזרת שיטת בואן! פשוט קסם! אך אני בטוחה שזו לא רק השיטה זו גם שירה- היא פשוט מלאך  !! 
גם אני בזכותה עומדת על הרגליים עם פריצת דיסק קשה וכאילו אין לי כלום, לא כאבים ולא כדורים.... כבר שנה וחצי  !! 
אין על השיטה הזו בואן ואין על שירה  !!

דבורה אוריה רייזנברג

   

הגעתי לשירה עם הבת שלי בת החצי שנה כשהיא סובלת מריפלוקס קשה מאוד. כל דבר היא הייתה פולטת וגם בלי קשר לאוכל הייתי צריכה להחליף לה בגדים בקצב מסחרר... הייתי אובדת עצות ושמעתי על שירה והחלטתי לנסות. מה אני אגיד, האמת לא הבנתי מה היא עושה וזה היה נראה כל כך עדין ומהיר ולא הבנתי למה לצפות. השינוי היה ממש מהיר , תוך שלושה טיפולים הבת שלי הפסיקה לפלוט אחרי האוכל והפליטה הפכה למאורע נדיר, וכל מערכת העיכול שלה נרגעה בכללי היא הייתה רגועה יותר. מאז כל פעם שיש משהו לילדה וירוס, דלקת אי שקט אני מתייצבת אצל שירה

תודה רבה עלייך !!

מעיין פ

 

 

שירה התותחית!
  
אין לי מושג מה עשית ואיך עשית, אני לא בן אדם שמאמין ברפואה משלימה ואני הכי סקפטי שיש אבל כשהכאב ראש של שבוע וחצי המטורף לא עזב אותי ואחרי שבמיון כבר שיחררו אותי הביתה ולא ידעו מה לעשות איתי אמא שלי שמטופלת אצלך גררה אותי בכוח אלייך, ואני חייב לה על זה. את פשוט הוצאת אותי מהכאב הנוראי הזה תוך שעה וחצי, הכל התמתן ולמחרת הכל עבר!!! אין לי מילים, פשוט תודה ענקית!
שי ב. ינואר 2014
עד לפני כמה שנים סבלתי מכאבי ראש איומים,ריצות בין רופאים,סיטי ועוד כל מיני דברים מאוד לא נעימים,ואז בדיוק בין כל הבלגן הזה הכרתי את שירה,בפעם הראשונה הייתי מאוד סקפטית אם זה יעזור אבל אמרתי לעצמי מה יש לי להפסיד?היא לא רופאה או משהו,היא לא משתמשת במחטים,אז יאללה בוא ננסה,אחרי הטיפול הראשון כבר הכאבים נעלמו כאילו
לא היו מעולם! ומאז הראש שקט :) תודה שירה!
 

 

 

שירה היקרה, 
אני רוצה להודות לך על עזרתך, טיפולך, היחס שלך, עצות שוות הזהב, וכמובן על התוצאה.
הגעתי אליך במצב רגשי מאוד קשה, לא ממש יכולתי "לשים את האצבע" על הבעיה, לא היה כאב פיזי, אך אך היה כאב רגשי - לחץ, חרדה, עצבנות, חוסר שקט - זה רק חלק מהתחושות שחויתי אז.
אודות הטיפול והשיחות שלנו, המצב השתנה והתהפך ממש ב180 מעלות! אני מרגישה שקטה ורגועה,נינוחה ובטוחה בעצמי וביכולות שלי. נראה כאילו הכל סביבי נרגע, הכל זורם והדברים מסתדרים בקלות...
את באמת קוסמת! 
 אוהבת ,טניה

 


פניתי לשירה בנוגע לטיפול באור (שם בדוי), בני בן השש וחצי.הפנייה התמקדה במספר תחומי קושי. ראשית, אור, אשר נגמל מטיטולים בגיל שנתיים וחצי, עדיין סבל מהרטבת לילה והוא החל לגלות רגשות של בושה ואשמה סביב הנושא. שנית, לאור היתה רגישות מגיל צעיר במערכת אף- אוזן- גרון, כאשר כל נזלת התארכה למשך שבועות והסתבכה לדלקת אוזניים , ברונכיט או סינו
סיטיס, גם בחודשי הקיץ. שלישית, אור, ילד נבון וורבלי הפגין סימנים של טווח קשב קצר ונטייה לחוסר שקט מוטורי. הנושא הדאיג אותי במיוחד לקראת העלייה כיתה א'. 

התחלנו את הטיפול בחודש יוני, לאחר שבמהלך חודש מאי חווינו הסתבכות של נזלת במשך מספר שבועות. מתחילת הטיפול , במהלך כל חודשי הקיץ לא חזרה התופעה למרות ביקורים תדירים בבריכתשחייה. בנוסף, הרטבת הלילה החלה להופיע במרווחים הולכים וגדלים, ומתחילת ספטמבר (שלושה חודשים מתחילת הטיפול)הפסיקה לחלוטין. שנת הלימודים החלה אף היא בצורה טובה ולא עלו תלונות מצוות בית הספר לגבי התנהגות או למידה. בסוף אוקטובר אור כבר קרא בצורה לא רעה.

כאדם סקפטי מטבעי, במיוחד לגבי טיפולים בתחום הלא קונבנציונלישרחוקים מתחום עיסוקיי והבנתי, בוודאי העלו ידה של ספק האם הטיפול אכן כל כך יעיל ואכן הוא האחראי לשינויים. אמנם , אמת היאשהילד מתבגר ודברים מסוימים נוטים להשתפר מעצם כך, ונכון גם, כי נסינו לטפל לאורך השנים בטיפולים נלווים של ריפוי בעיסוק, רכיבה טיפולית וכד', השקענו בחוגי ספורט ושחייה ולעיתים תוספי מזון על מנת לשפר את תפקוד המערכת החיסונית וכו'. עם זאת,השיפור שחווינו בשלושת התחומים בהם ביקשנו סיוע, תוך תקופה קצרה של מספר חודשים הצליחה לגרש את הספק, גם אצל ספקנית כמוני.

ברור לי כי בעתיד, אם יתעוררו קשיים כלשהם אחזור ואפנה לשיטת בואן כאפשרות הראשונה לטיפול, היות ולתחושתי עד כה, בהחלט הוכיחה את עצמה.

בהזדמנות זו, רצינו להודות , אור ואני על הטיפול המסור והיחס המדהים שקיבלנו משירה.
מרינה.
 
 
 
שירה יקירה,

בחודש ינואר השנה, עברתי התקף קשה של "אישיאס", תוצר לווי של בלט ב - 3 חוליות בגב תחתון. ההתקף החריף גרם לשיתוק ברגל ימין מברך עד כף רגל. מאדם פעיל מאוד, הפכתי ל"נכה" בין לילה: אין ניידות.... הרגל שלי נותרת כמו תלושה, הכאב בלתי נסבל, וחשש גדול כי המצב לא משתפר.. .

לאחר חודשיים של פיזיותרפיה, כדורים נגד כאבים, טיפולים אלטרנטיביים, ורגע לפני
 הזרקת קורטיזון בשיקוף לעמוד השדרה, שכנתי הטובה, אביבה, שהתנסתה בשיטת BOWEN, הפנתה אותי אליך ..מה אומר ? שתבורך...!!! 

מאז, את ואני נפגשנו פעם בשבוע לערך והיום, בתום סדרת הטיפולים, במרחק של כמה חודשים מאז ההתקף ... אני אדם חדש, חזרתי לתפקד, אין לי כאבים, אני ניידת לגמרי.. בחודש אוגוסט האחרון, אפילו טיפסתי למבצר על הר בספרד עם ילדיי.. החיים חזרו למסלולם.
לא אתיימר לומר שאני מבינה איך השיטה עובדת, אני לגמרי סומכת עליך בעניין הזה.. אני, הסקפטית האולטימטיבית, יכולה רק לספר על הצלחה כבירה שהחזירה את האיכות לחיים שלי.

לך, שלימדת אותי להתחשב בגופי ביחד עם כמה טריקים מועילים ל"תחזוקה" בעת הצורך.. ומעל הכל,את שהשרת עליי שלווה ורוגע בתקופה של סערה בחיי,

תודה שירה מתוקה.. על מסירותך ואישיותך המקסימה, אין מילים מספיק להודות לך. .. 

באהבה גדולה,
פול ב. לוי
כפר סירקין
 
 


שירה היקרה,               5.8.12


אני רוצה להודות לך על הטיפול המיוחד והנפלא

שנתת לבתי, בת ה-11.

שלי הגיעה אלייך סובלת מסחרחורות

וכאבי גב, שנמשכו חודשים ארוכים וכל הזמן.

כל הבדיקות הרפואיות היו תקינות ולא

ידענו מה לעשות.

כבר בטיפול הראשון אצלך, בתי יצאה ממך מרחפת

ומאושרת. בטיפול הרביעי כבר היתה הטבה,

וכיום , לאחר שישה טיפולים בלבד, היא מרגישה מצויין,

ללא אף כאב. אין ספק שמגע ידייך עושה פלאים!


אנו מודות לך מקרב לב, גם על היחס החם,

האוזן הקשבת שלך ואשיותך המיוחדת.

באהבה,

ע. א.

 
 
מיכל מגן 
18/05/2012 12:22

למלאכית שירה,

אין לי דרך אחרת לקרוא לך כי את פשוט מלאך! גם באופי המיוחד שלך ובעיקר בטיפול שהענקת לי שפשוט שינה לי את החיים.
לראשונה , אני קמה בבוקר רגועה ונינוחה, כאבי הגב פחתו בצורה משמעותית ואני מרגישה פשוט שיפור באיכות החיים בזכותך...

תודה יקירה:)
מיכל

  

שיטת בואן - מהו סוד הקסם  7/6/2012

ע"י נצה גאן יועצת מס

תוך 6 טיפולי "בואן" אצל שירה ארמון התחולל בחיי שיפור שלא חלמתי שיכול להתחולל. גופני , רגשי , תקשורת , יחסים , פתיחות , אסרטיביות ... מה לא?? נכון שנשמע הוקוס פוקוס ? גם לי. אבל עם עובדות לא מתווכחים. תודה גדולה לשירה ארמון המופלאה ושיטת בואן המדהימה. אני ממשיכה , שירה , כי השמיים הם לא הגבול.
 
 אירה לוין 
09/05/2012 08:44

שירוש יקירתי!! 
פשוט לא יספיקו את כל השורות כדי להגיד את כל הדברים הכי הטובים אלייך. גם אני ומשפחה שלי מנהלים רומן ממושך עם טיפולים של שירה שבאמת עושים פלאים ובאמת עוזרים ואנו רואים את תוצאות על האחיין שלי שעבר תקופה מאוד קשה בחייו. שירה כולה שם עבורך בטיפול, בהקשבה ונתינה אמיתיים וכנים ביותר. בדיוק כמו שמטפלת צריכה להיות!!! והרצון וידע שלה לפתור עבורך כמה שיותר את הבעיות שלך נותנים לך תקווה והרגשה טובה ביותר ובעיקר פתרון!!! בנוסף שהיא גם בחורה מצחיקה בטירוף!!! שירוש פשוט תמשיכי בדרכך המיוחדת כל כך והשמיים הם הגבול!!! נשיקות וחיבוקים אירה


 
 
אתי-ענבל סגרון 
02/05/2012 17:48

שירה, את מאלה שעושים קסמים.
באתי אליך עם כאב גב, 
ויצאתי כאילו לא היה כלום.
הלחיצות המשונות האלה, כנראה עובדות מאד חזק על הגוף.
תודה רבה ! אתי

16/4/12
סיימתי טיפול "עשרת אלפים "אצל שירה.
היא עשתה טיפול בכל הגוף, בכל האזורים הבעייתיים.
אני מרגישה הרבה יותר טוב.
תודה שירה.

8/6/12

כשאני שולחת ילד/נער עם הפרעות קשב לשירה, 
אני יודעת שהילד יהיה בסדר.
קל לי יותר לעבוד איתו,
הילד גמיש יותר ומוכן לשינויים.
הילד מתמודד רגשית טוב יותר עם קשייו ורוצה לפתור אותם,
לילד פחות טיקים,
לילד פחות ניתוקים מוחיים/נוירולוגיים,
לילד גדל טווח הקשב מרבע שעה לשעה שלמה.
מדהים, לא?
זה מה ששירה ושיטת הבואן עושים.
תודה שירה! כל הכבוד!!
אתי סגרון

 
 
 

שמעתי על שירה ארמון המון, אבל שאני הלך למטפלת הוליסטית?! 
אני לא מאמינה בזה, ואין מצב שזה עושה פלאים כמו שמספרים, אז זהו חייבת להגיד לכולם, שזה כן!! הגעתי לשירה עם בני הקטן, עם המון סקפטיות , אבל העובדות מדברות בעד עצמן, תוך 4 טיפולים הבעיה של בני נעלמה. כאילו היא לא הייתה.ממליצה בחום!!

טוהר

 
 

במשך חודש שלם סבלתי נורא מכאבים בגב תחתון.
בהיותי מוקפת מטפלים ניסיתי שלל טיפולים שונים.
הם עזרו מעט אך הכאב נשאר.
שירה הציעה שאנסה את שיטת בואן כי אולי זה יעזור לי.
הסכמתי, מה כבר יש לי להפסיד חשבתי.
וכך, ביום חורף גשום הגעתי לטיפול אצל שירה בקליניקה המקסימה והנעימה שלה.
אני לא יודעת איך, אני לא יודעת מה או למה. אבל תשמעו- השיטה הזו עובדת! ולא סתם, עובדת כמו קסם.
שירה נגעה בכמה נקודות (ואולי גם לחשה כמה מילות קסמים, שלא שמעתי) ומאז ועד היום אין כאבים.
ואני? אני חיה באושר עד עצם היום הזה.
אז אם אתם סובלים כבר הרבה זמן מכאב תורדני,
אם גם אתם כבר ניסיתם המון שיטות
ואפילו אם אתם סקפטיים
לכו לשירה ותנו לה לתת לכם.
שווה!

 
 
 
 
 
שלום!
שמי: אתי -ענבל סגרון, אני יועצת חינוכית ,מאבחנת דידקטית ומאמנת אישית לילדים ונוער עם הפרעות קשב וריכוז.
אני עובדת עם ילדים בעלי לקויות למידה והפרעות קשב.
מאז שנחשפתי לשיטת "BOWEN" אני שולחת ילדים לטיפול אצל שירה.
הפניתי אל שירה נער בן 13 וחצי.
הנער סובל מהפרעות קשב קשות המתבטאות בניתוקים חשמליים.
זה נראה כמו איבוד הכרה למספר שניות.
בשיא ,זה קרה לו בסביבות 5 פעמים בשעה.
הילד מטופל אצל שירה מעל חודש, ומדווח על הפחתה בכמות הניתוקים.
על ערנות , על חדות מחשבה, על יכולת קוגניטיבית מחודדת יותר.
על רגיעה, פחות אימפולסיביות, יותר תכנון לטווח רחוק.
קל לו יותר להסתדר בכתה ובבית הספר. הוא מצליח להכין שיעורי-בית במלואם.
תודה שירה!!

 
מכתב המלצה מפסיכולוג קליני-ד"ר ארי לוין
הפניתי אל שירה ארמון מטופל בן 13 עם בעיות קשב וריכוז קשות שנוטל כדורים להעלאת הריכוז ולהרגעה. הכדורים נלקחים כבר מגיל 6 ואין הרבה שיפור ברמת התפקוד הלימודי.
המטופל סבל מחרדות ופחדים קשים שהגבילו אותו והצריכו נוכחות של מישהו לצידו בעת המקלחת והשירותים ואף בהתפשטות בחדרו.
המטופל היה אצלי כשנה בטיפול והמלצתי להוריו להוסיף טיפול פרא רפואי שיעזור ויקל כדי לקדם אותו.
 התוצאות כבר מהטיפול הראשון בשיטת bowen  הפתיעו את כולנו.

הנער עבר מהפך מבחינת רמות הרוגע והעצבנות, נהיה שלוו יותר, חיובי יותר, חייכן ובעל רצון ללכת לבית הספר.

לאחר כ3 טיפולים החרדות והפחדים נעלמו כליל ואיתם המגבלות.

מבחינה חברתית בבית הספר החל לרכוש חברים והרגיש טוב במקומו מאשר לפני שהרגיש אומלל בבית הספר.

מבחינת רמות הריכוז בשיעור ובמבחנים הרמות עלו, היכולת להקשיב ולקבל מרות מהמורים ובבית מההורים.

במקום לריב עם אחיו הקטנים בלי הרף החל משחק עימם ואף משתתף בטיפול כגון הוצאת האח הקטן מהגן מיוזמתו.

הנער סובל מטיקים קשים בגוף כחלק מתופעות הלוואי של התרופות אותם הוא נוטל וניתן לומר בבטחה שהטיפול הפחית את עוצמת ותדירותם של הטיקים ביותר מחמישים אחוז.

סך הכל הנער מאוד מרוצה ורגוע ונהנה לבוא לטיפולים והטיפול קידם אותו בזמן קצר בצורה נפלאה ביחסו כלפי הלימודים וכלפי חבריו לכיתה ולבני משפחתו.

 אני ממליץ בחום על שיטת טיפול bowen על ידי שירה ארמון כחלק משמעותי בטיפול בהפרעות קשב וריכוז ואף בהפרעות רגשיות, במקביל לטיפול פסיכולוגי ומעקב רפואי.

 ד"ר ארי לוין

דוקטור ומומחה בפסיכולוגיה קלינית

 

קרן-לי דגני
 
01/02/2012 18:48

מאז שנחשפתי לטיפול בואן של שירה, אני לא מבקרת אצל רופאי ילדים...
אני כבר יודעת - הילד חולה, שירה היא הכתובת.
והגדילה לעשות - ביום חורפי וגשום במיוחד, היא הגיעה אלי הביתה במיוחד כדי לטפל בבן שלי.
שירה,
אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור, האכפתי והאוהב שאת מעניקה לילדי מתי שאני רק צריכה.
איך אני שמחה שהכרתי אותך!!


 

מירב הדס 
25/01/2012 15:11

הגעתי לשירה כשאני סובלת מבעיית עור, לא מדבקת, שלרופאים אין מענה ממשי. הלכתי לשירה כאשר אני מיואשת מהבעיה. 
עכשיו לאחר 5 טיפולים בעיית העור נעלמה כליל! כמעט ולא מגרד!!! ממש לא יאומן!!! 
שירה מקצועית, אמינה, אכפתית, רגישה והמגע שלה מאוד נעים. שירה גם יוצרת קשר בין הטיפולים כדי לעקוב אחר ההחלמה. הטיפולים של שירה נעימים ומרגיעים והשילוב של שירה עם שיטת בואן יוצר פתרון אמיתי לבעיות שנראה שאין להן פתרון כלל!
שירה, הצלת אותי!!! תודה לך על הטיפול האיכותי והמסור ועל המקצועיות והאכפתיות שלך!!! אוהבת ומעריכה אותך מאוד!

 


הגעתי ביום שני לטיפול אצל שירה. 
שירה עזרה לי להכין רשימת מכולת - מה כואב לי מכף רגל ועד ראש. וגם בדקה יכולות - סיבוב הראש לצדדים... הנפת ידיים ואחרים.
אחר כך - חיכתה לי מיטת טיפולים מחוממת - שירה לחצה בעדינות ובין לבין בעיקר נחתי 
הגעתי הביתה - עייפה ועם רגליים כואבות כמו אחרי מסע ארוך... איך? הרי בעיקר נחתי
ברור לי שהמסע הוא רק תחילתה של הדרך. הגוף ממשיך לעבוד.
כבר אחרי טיפול ראשון - מצליחה להניף את ידי אל -על , כאילו לא הייתה שם מגבלה שלשום.
תודה שירה, נתראה שוב בשבוע הבא!

 

נילי בן-דוד 
21/12/2011 18:45

שירתנו המקסימה
הפכת להיות המטפלת המשפחתית שלנו,
שיפרת לנו את איכות החיים,לבתי עזרת בהפגת לחצים והורדת לחץ הדם ולי עזרת בהתמודדות עם הפיברומיאלגיה.
שלחתי לשירה מספר מטופלות וכולן הפכו לממליצות.
תודה מכולנו.

 

פני מנחם 
15/12/2011 23:15

גם אני עברתי סידרת טיפולים אצל שירה 
שמטפלת בשיטת באון
שלא ידעתי מה זה
הכאבים בברכים נעלמו אחרי ארבעה טיפולים הרגשה נפלאה
תודה שירה
ממליצה בחום

 

אסנת ישורון 
02/08/2011 19:30

שירה יקרה,
מחר אנחנו מסיימות סדרת טיפולים עם יעל- בתי הבכורה.
רצינו להגיד פשוט תודה!
על הקשב, היד המלטפת, החיוך, הקבלה, שעות השינה הנפלאות :).., 
יש האומרים- במופלא ממך אל תחקור, ואכן לא כל כך ברור לנו האיך או המה-
אבל עם הצלחות אי אפשר להתווכח- ואחרי שנתיים הרגל שוב מתקפלת, טווח התנועה גדל והכאבים כבר לא כל כך תכופים.
אחרי הנפלאות שעשית ביעל, והנסים שעשית לטובה, יש לנו רשימת המתנה ארוכה עבורך...
ממליצה בחום,
אסנת

 

שרון מורדוך 
14/06/2011 17:04

עברתי סדרת טיפולי בואן אצל שירה בחודש האחרון . 
בפעם האחרונה הגעתי חולה מאד ו"מוצפת " בדרכי הנשימה, כאבי שרירים, חום, ומה לא . שירה קיבלה אותי בהתראה של שעתיים לטיפול חירום כי היה לה אכפת שאקבל טיפול מיידי.
התייצבתי בקליניקה הנעימה והמטופחת שלה, ועברתי טיפול שכלל נגיעות קלות במקומות אסטרטגיים בגוף כולל הקשבה רבה וסימפטיה .
למחרת בבוקר קמתי מאוששת לאחר שכל הלילה הגוף פשוט נפטר מכל מה שהיה חולה ומיותר בו .
בואן היא שיטה יחודית ויוצאת דופן ומאד מאד אפקטיבית ואני ממליצה עליה לכל אחד ואחת - החל מתינוקות בני יומם ועד לגיל הזהב .

שירה היא מטפלת מקצועית מאד, והשירות שלה יוצא דופן - היא מלווה את המטופל בימים הקרובים טלפונית עד שהיא מוודאה שהכל בסדר וחזרתי לשגרה .

תודה שירה !

 

שרית בכר 
02/04/2011 16:56

טופלתי אצל שירה במספר שיטות. שירה מטפלת מקשיבה, רגישה, מקצועית ,משקיעה ומאוד נעים לבוא אליה. הכי חשוב: שירה הצליחה לעזור לי בעזרת שיטת הבואן בבעיה רגשית שהיתה לי על ידי שני טיפולים בלבד! לאחר הטיפולים קיבלתי אנרגיות להתמודד עם הבעיה ולפתור אותה, תוך כדי שאני מוכנה נפשית לשאת בתוצאות באשר יהיו. אין לי הסברים כיצד זה קרה אבל זה פשוט קרה ומבחינתי זה היה סוג של נס שאיפשר לי להמשיך הלאה בחיי. תודה שירה :-)

 המלצה- "טיפול מדהים ומהנה"
__________________________________________________

המלצה - "ממליצה בחום"
__________________________________________________

המלצה- "איל מקיאג"
__________________________________________________

המלצה - מהעיתונות

____________________________________________________

המלצה-  מטופלת עם בעיות פריצת דיסק
____________________________________________________

המלצה-  מטופלת בחוסר פיגמנטציה


מיכל מגן 
18/05/2012 12:22

למלאכית שירה,

אין לי דרך אחרת לקרוא לך כי את פשוט מלאך! גם באופי המיוחד שלך ובעיקר בטיפול שהענקת לי שפשוט שינה לי את החיים.
לראשונה , אני קמה בבוקר רגועה ונינוחה, כאבי הגב פחתו בצורה משמעותית ואני מרגישה פשוט שיפור באיכות החיים בזכותך...

תודה יקירה:)
מיכל

 


 המלצה- טיפול בשיטת הבואן
_______________________________________________________

 

המלצה- טיפול בשיטת הבואן
_______________________________________________________

 המלצה -  שיטת בואן עוזרת
_______________________________________________________

המלצה - עיסוי ארומטי
_______________________________________________________

המלצה -
טיפולי עיסוי
   תפריט קטגוריות
   עדכונים חדשים
  שמור על קשר

שירה ארמון - טיפול בשיטת בואן


160,073 - ביקוריםPowered by Shopsystem 2020